W połowie marca rozpocznie się europejska część światowej trasy koncertowej Eda Sheerana promującej album „÷ (Divide)”. Podczas tournée Edowi będzie towarzyszyć utalentowana rodaczka Anne-Marie. Wokalistka podbija obecnie rozgłośnie radiowe na całym świecie singlem „Ciao Adios”.

Trasa z całą pewnością będzie dla Anne-Marie. Dlaczego? Choćby z tego powodu, że wszystkie z ogłoszonych europejskich koncertów Eda Sheerana są wyprzedane! Do tej pory zaplanowane są koncerty od 16 marca do 3 maja. Ostatnie trzy występy z już potwierdzonych, które odbędą się od 1 do 3 maja, Ed zagra w Londynie, w hali O2 Arena. Tourneé rozpocznie się 16 marca w Turynie, w hali Pala Alpitour. W tym samym miejscu Ed Sheeran i Anne-Marie zaprezentują się również dzień później. Podczas trasy koncertowej dwoje angielskich artystów odwiedzi także: Szwajcarię, Niemcy, Szwecję, Danię, Holandię, Belgię, Francję, Hiszpanię, Irlandię, Szkocję.

Przypomnijmy, że Anne-Marie oprócz pracy nad pierwszą płytą studyjną, przygotowuje się także do premiery kolejnego teledysku. Klip powstanie do singlowej piosenki „Ciao Adios”, opowiadającej o pożegnaniu z partnerem, dla którego bohaterka tekstu nie jest tą najważniejszą kobietą w życiu. Kompozycja rozpoczyna się delikatnie, wręcz nieśmiało, potem rozwija się w ubrany w karaibską rytmikę i energię utwór, zarażający tanecznym bakcylem. Można się poczuć, jakby tańczyło się na rozgrzanych słońcem plażach Jamajki. Dowód na to znajduje się tutaj:

Anne-Marie jest współautorką piosenki, którą wyprodukowali MDL (Justin Bieber) i Tom Meredith (One Direction). Przypomnijmy, że utwory byłej trzykrotnej mistrzyni świata w karate shotokan w 2016 roku sprzedawały się najlepiej spośród wszystkich debiutantek. Do tej pory single młodej Angielki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 3 miliony egzemplarzy. Piosenki Anne-Marie w streamingu odtworzono łącznie ponad 300 mln razy w samym tylko serwisie Spotify, a w innych też radziły sobie nieźle. Przebój Anne-Marie „Alarm” w Polsce pokrył się platyną.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

RITA ORA UJAWNIA KLIP DO NOWEGO SINGLA LET YOU LOVE ME! ALBUM PHOENIX JUŻ 23 LISTOPADA!

Rita Ora prezentuje teledysk do nowego singla „Let You Love Me”.