Anastacia, Ronan Keating, OMD, Margaret, John Miles, Natalie Choquette – wszyscy w sobotę w łódzkiej Atlas Arenie wystąpili na jednej scenie. „Night of the Proms” to międzynarodowy cykl koncertów o ponad 30-letniej tradycji. Tym, co go wyróżnia od innych, jest połączenie w jednym programie najsłynniejszych dzieł muzyki klasycznej z nieśmiertelnymi przebojami pop.

W sobotę w łódzkiej Atlas Arenie po raz czwarty gościł koncert cyklu „Night Of The Proms”. Niestety, bez jednej z zapowiadanych gwiazd. Zabrakło brytyjskiej grupy UB40, ale zastąpili ich artyści z formacji OMD. „W imieniu organizatorów tegorocznej edycji „Night of the Proms Polska” serdecznie dziękujemy łódzkiej publiczności za obecność i wspólną zabawę. Artyści byli pod wielkim wrażeniem całego przedsięwzięcia oraz wspaniałego przyjęcia ich przez osoby zgromadzone w Atlas Arenie. Jednocześnie żałujemy, że jeden z wykonawców odwołał swój występ w ostatniej chwili. Fanów przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość” – taki komunikat zamieścili na swoim profilu na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

Największe poruszenie wśród widzów wzbudzili Ronan Keating wykonujący utwór „Life Is a Rollercoaster” i Anastacia, który wykonała swoje dwa największe przeboje „Left Outside Alone” i „I’m Outta Love”. Kanadyjska sopranistka Natalie Choquette za to zaprezentowała wielką klasę, poczucie humoru i dystans do samej siebie. Fantastycznie wypadł Akademicki Chór Politechniki Łódzkiej.  Widzowie podziwiali także Johna Milesa i Margaret. Na końcu rozbrzmiało wykonane przez wszystkich uczestników koncertu „Hey Jude”.
Następne Night Of The Proms 17 marca 2018 roku.

Występ OMD podczas koncertu:

Zobacz zdjęcia z „Night of the Proms” w łódzkiej Atlas Arenie:
« 1 z 24 »

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

RITA ORA UJAWNIA KLIP DO NOWEGO SINGLA LET YOU LOVE ME! ALBUM PHOENIX JUŻ 23 LISTOPADA!

Rita Ora prezentuje teledysk do nowego singla „Let You Love Me”.