Jeśli ktoś powiedział, że podczas ferii czasu nie spędza się w szkole, to… miał rację. Tym razem nawet ekipa „Nieprzygotowanych” wyjdzie poza szkolne ławki i razem z Abstra.TV w dniach 1-3 lutego odwiedzi Silesia City Center. Podczas trzydniowej wizyty aktorzy serialu oraz jego twórcy nagrają jeden z odcinków na terenie największego centrum handlowego na Śląsku oraz wezmą udział w spotkaniach z fanami.

Popularność Youtube’a z roku na rok rośnie. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się podzielone na krótkie odcinki seriale. Jednym z najpopularniejszych na polskim Youtube są „Nieprzygotowani”. Projekt opowiada o życiu w szkole średniej, jednak jego treści kierowane są do szerokiej grupy docelowej. Niesamowite poczucie humoru i talent twórców sprawiły, że kanał serialu na co dzień śledzi ponad milion osób, a pierwszy odcinek obejrzano już ponad pięć milionów razy. Już w dniach 1-3 lutego Silesia City Center będzie gościć znanych youtuberów: w czwartek (1 lutego) w godzinach 14:00-18:00 aktorzy serialu „Nieprzygotowani” spotkają się z fanami, a w piątek (2 lutego) nagrają odcinek na terenie największego centrum handlowego na Śląsku. W sobotę (3 lutego) będzie można poznać Czarka Jóźwika, Rafała Masnego i Roberta Pasuta z Abstra.TV, porozmawiać z nimi, zrobić zdjęcie czy zdobyć autograf.

Silesia City Center na jeden dzień stanie się prawdziwym planem filmowym. Cieszymy się, że możemy wziąć udział w takim projekcie i pokazać, że centrum handlowe to nie tylko zakupy, ale też przestrzeń do spędzania wolnego czasu – zwłaszcza podczas ferii. Zapraszamy wszystkich fanów na spotkania z aktorami i twórcami oraz do zajrzenia w kulisy ich pracy. Powiedzenie „życie jak w filmie” nabierze innego, realnego znaczenia – mówi Iwona Mroczek, dyrektor Silesia City Center.

Spotkania z aktorami serialu „Nieprzygotowani” oraz jego twórcami – Abstra.TV odbędą się w dniach 1-3 lutego 2018 r. na Placu Śląskim według podanego harmonogramu. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Harmonogram:

1.02.2018 r. (czwartek) godz. 14:00-18:00 – Nieprzygotowani – spotkanie z fanami, rozmowy, sesje autografów i zdjęć

2.02.2018 r. (piątek) godz. 12:00-19:00 – nagrywanie odcinka do serialu „Nieprzygotowani”

3.02.2018 r. (sobota) godz. 14:00-18:00 – Abstra.TV – spotkanie z fanami, rozmowy, sesje autografów i zdjęć

1 Komentarze

  1. Abstrachuje to frajerzy i gnoje

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PATRYK VEGA POWOŁAŁ DO ŻYCIA FUNDACJĘ, ZAJMUJĄCĄ SIĘ NIESIENIEM POMOCY POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM

Patryk Vega powołał do życia Fundację, która zajmuje