To jak gwiazdka w marcu, napisała jedna z fanek po wysłuchaniu nowej piosenki grupy Coldplay. Utwór nosi tytuł „Hypnotised” i miał premierę 2 marca, w dniu urodzin Chrisa Martina – wokalisty, gitarzysty, pianisty i głównego kompozytora formacji.

Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że piosenka „Hypnotised” to część większej całości. Oddajmy głos Chrisowi Martinowi: „Witajcie. Mamy dla Was nową EP-kę, która ukaże się 2 czerwca tego roku. Nosi tytuł „Kaleidoscope” i znajdzie się na niej pięć piosenek”. Oprócz wspomnianej „Hypnotised” są to: „All I Can Think About Is You”, „Something Just Like This”, „Miracles 2” i „A L I E N S”.

– „Oto niesinglowy utwór z EP-ki, „Hypnotised” z filmową ilustracją, którą stworzyła Mary Wigmore. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Kocham Was, Chris Martin” – dodał Anglik. Lyric video do subtelnej, przestrzennej i nieco rozmarzonej, opartej przede wszystkim na brzmieniu fortepianu i klawiszy piosenki „Hypnotised” znajduje się na tej stronie:

Chris Martin 2 marca skończył 39 lat! Urodził się w miasteczku Whitestone, nieopodal Exeter. Na studia przyjechał do Londynu i właśnie w czasach studenckich poznał Jonny’ego Bucklanda (gitara prowadząca, chórki, klawisze, harmonijka), z którym w 1996 roku założył zespół Pectoralz, dwa lata później przemianowany na Coldplay. Jest zagorzałym fanem piłkarskiego klubu Arsenal Londyn, byłym mężem oscarowej aktorki Gwyneth Paltrow oraz ojcem 13-letniej dziś Apple i 11-letniego Mosesa.

Chrisowi z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego!

Poza wymienioną dwójką w kapeli są jeszcze Guy Berryman (gitara, basowa, chórki, klawisze, instrumenty perkusyjne) i Will Champion (perkusja, chórki, fortepian). Z Coldplay Chris w ciągu kilkunastu lat wydał siedem studyjnych płyt. Ostatnia z nich to multiplatynowa „A Head Full Of Dreams” z 2015 roku (podwójna platyna w Polsce). W swej karierze zdobyli ponad 60 nagród, w tym 9 statuetek BRIT, 5 MTV Video Music i 7 Grammy. Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców.

Przypomnijmy, że Coldplay 18 czerwca 2016 roku wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

RITA ORA UJAWNIA KLIP DO NOWEGO SINGLA LET YOU LOVE ME! ALBUM PHOENIX JUŻ 23 LISTOPADA!

Rita Ora prezentuje teledysk do nowego singla „Let You Love Me”.