Gwiazdorska obsada w szybkim jak seria z broni maszynowej, filmie speca od kina akcji – Patricka Hughesa. Film wejdzie na ekrany kin już w sierpniu.

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

W sieci pojawił się polski zwiastun do „Bodyguard Zawodowca”:

Reżyseria: Patrick Hughes („Niezniszczalni 3”, „Red Hill”)

Obsada: Ryan Reynolds („Deadpool”, „Klucz do wieczności”, „Narzeczony mimo woli“, „Safe House”, „Pogrzebany”), Samuel L. Jackson („Pulp Fiction”, „Nienawistna ósemka”, „Avengers” Czas Ultrona”, „Django”, „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, „Zakładnik”), Gary Oldman („Mroczny rycerz”, „Szpieg”, „Harry Potter i czara ognia”, „Leon Zawodowiec”, „Piąty element”), Salma Hayek („Frida”, „Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”)

Gatunek: komedia sensacyjna

Produkcja: USA 2017

Premiera filmu: 18.08.2017

Komentarze Facebook

2 Komentarze

  1. Pingback: SPEKTAKULARNA HINDUSKA PRODUKCJA W POLSCE - VIJAY 61

  2. Pingback: TOŻSAMOŚĆ ZDRAJCY: MICHAEL APTED, CZYLI ANGIELSKI SZNYT I SZPIEGOWSKI THRILLER

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ETHAN HAWKE WYMYKA SIĘ ŚMIERCI W FILMIE PRODUCENTÓW JOHNA WICKA i SICARIO

Zabójca doskonały ma tylko 24 godziny, aby odnaleźć