Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data: 2017-10-25
19:30:00 - 21:30:00

Lokalizacja
Teatr Palladium

Kategorie
Brak kategorii


Co stanie się z komedią nr 1 w Polsce? Komu Koterski oddał rolę?! Anna Gzyra oddała postać Katarzynie Cichopek, a z kim podzieli główną rolę Michał Misiek Koterski w najlepszym spektaklu „Mayday 2”?!

Czy tajemniczy dubler Miśka zbierze tak dobre recenzje jak okrzyknięty mianem mistrza Koterski?! Przedstawienie jest hitem – od dwóch lat utrzymuje się na miejscu nr 1! Spektakl był oglądany przez miliony widzów w całej Polsce. Za każdym razem publiczność nagradzała aktorów salwami śmiechu oraz owacjami na stojąco. Co stanie się tym razem? Zapowiada się świetna zabawa. Musicie to sprawdzić! Wszystko okaże się już 25 października w Teatrze Palladium!

Mayday 2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza – bigamisty. Którą kobietę powinien wybrać John? Seksowną Barbarę, czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw poznają się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania aktorzy odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, komicznym i zawrotnym tempie! Tego nie da się opisać, trzeba po prostu zobaczyć! Od dwóch lat wygrywamy we wszystkich rankingach najśmieszniejszych spektakli w Polsce!

O dobry humor zadbali:

Autor tekstu: Ray Cooney
Przekład: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Grzegorz Reszka
Opieka artystyczna: Maciej Wojtyszko
Scenografia i kostiumy: Agnieszka Sasim

Obsada:

Stanley:Michał Koterski / Bartosz Żukowski
John: Michał Milowicz/ Mariusz Krzemiński
Barbara: Anna Gzyra / Katarzyna Cichopek
Mary: Aneta Zając/ Kamila Polak
Vicki: Daria Krzyżaniak / Katarzyna Polewany
Gavin: Marcin Mroczek/ Mateusz Łapka
Tata: Marek Włodarczyk/ Marek Siudym

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PRODIGY TACTICS WKRÓTCE OPUŚCI FAZĘ EARLY ACCESS

Już 28 września br. ze Steam Early Access