CES 2018 – nowości w świecie elektroniki

Redakcja

22 marca, 2024
Targi CES 2018 to największe na świecie targi technologii użytkowych, które odbywają się co roku w styczniu w Las Vegas w stanie Nevada. Gromadzi wszystkich, od firm rozpoczynających działalność po uznane marki z wielu sektorów, w tym motoryzacyjnego, AGD, komputerowego, rozrywkowego i technologicznego.

CES 2018 – co czeka nas na targach?

Targi CES, znane również jako Consumer Electronics Show, to jedne z największych na świecie targów technologii i innowacji. Odbywające się co roku w Las Vegas, targi CES gromadzą tysiące firm z całego świata, które prezentują swoje najnowsze produkty i technologie. Na targach można zobaczyć wszystko, od systemów automatyki domowej po samojeżdżące samochody, a także wiele innych innowacyjnych produktów. Przy tak wielu interesujących i ekscytujących przedmiotach wystawianych na targach, nic dziwnego, że są one tak ciekawym miejscem do odwiedzenia. Poza prezentacją nowych produktów i technologii, targi CES to także świetne miejsce, aby poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wielu uczestników decyduje się na udział w targach, aby w czasie ich trwania nawiązać nowe znajomości, co może być świetnym sposobem na poszerzenie sieci kontaktów towarzyskich. Ponadto w czasie trwania targów można wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach. Będzie wiele okazji, aby dobrze się bawić, więc nie będziesz się czuł, jakbyś utknął w domu na cały dzień!

CES 2018 – najnowsze gadżety

Na targach CES 2018 dzieje się wiele fajnych rzeczy. W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami, jak największe firmy technologiczne, takie jak Samsung i LG, próbowały wypełnić lukę między urządzeniami ubieralnymi a automatyką, tworząc smartwatche, które dzięki wbudowanym czujnikom mogą wskazywać godzinę lub śledzić bieg. Nowy zegarek LG Watch Sport ma zawsze włączony wyświetlacz, który pokazuje godzinę za pomocą dużych, pogrubionych cyfr. Jest wodoodporny do 50 metrów. Zegarek posiada również czujnik tętna i integrację z Google Fit, dzięki czemu możesz śledzić dane dotyczące Twojego zdrowia. Kolejnym trendem na targach CES 2018 są asystenci głosowi. Pierwszą falą tych urządzeń było Echo firmy Amazon, które pozwalało sterować inteligentnym domem za pomocą głosu. Ale teraz istnieje wiele innych opcji, od wirtualnych asystentów, takich jak Siri, po w pełni programowalne roboty, takie jak Spot, które mogą być używane do wszystkiego, od ochrony po dostawy.

CES 2018 – najciekawsze produkty

Choć targi Consumer Electronics Show odbywają się od kilkudziesięciu lat, nadal są ważnym wydarzeniem w świecie techniki. Targi prezentują setki nowych produktów i dają uczestnikom możliwość zapoznania się z nowościami w branży. Targi CES 2018 odbędą się w Las Vegas, w stanie Nevada, w dniach 8-11 stycznia 2018 r. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o elektronice użytkowej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po targach CES 2018. Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że targi CES to nie tylko telewizory, telefony i komputery. To także automatyka domowa, inteligentne urządzenia i inne urządzenia, które pomagają nam prowadzić bardziej inteligentne i połączone życie. Więc nawet jeśli nic nie kupisz na targach, i tak jest wiele do zobaczenia i doświadczenia.

CES 2018 – wrażenia z targów

Targi CES to największe na świecie targi technologii użytkowych, które odbywają się w styczniu każdego roku w Las Vegas. Impreza jest wypełniona nowymi gadżetami ze wszystkich zakątków branży technologicznej, a jej uczestnicy mogą nabyć szeroką gamę produktów do domu i biura. Na targach CES 2018 pojawi się ponad 1900 wystawców prezentujących wszystko, od robotów po zestawy słuchawkowe rzeczywistości wirtualnej (VR). Jeśli planujesz wziąć udział w targach, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak najlepiej wykorzystać targi CES 2018.

Polecane: